Odkurzacz Bezworkowy Tefal Compact Power XXL 2,5L Silnik EffiTech
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Zestaw zawiera :
PRODUKT JEST NOWY I NIEUŻYWANY
Odkurzacz bezworkowy Compact Power XXL to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie. Urządzenie skutecznie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, jednocześnie gwarantując komfort pracy.
Duży zbiornik na kurz o pojemności 2,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.
Zastosowana w urządzeniu technologia cyklonowa w połączeniu z silnikiem EffiTech to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia.
Odkurzanie bez ograniczeń
Duża pojemność
Zbiornik na kurz o pojemności aż 2,5 l umożliwia długą pracę urządzenia bez przerw. Doskonale sprawdza się w mieszkaniach i domach o dużej powierzchni.
Wygodny i poręczny
Łatwy w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu
Tefal Compact Power XXL zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom. Jednocześnie rozwiązanie to oferuje prawdziwą wygodę odkurzania.
Wyjątkowa oszczędność prądu
Efektywność energetyczna
Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.
Technologia Cyclone jest zaletą odkurzaczy pozbawionych worków. Odsączone cząstki zanieczyszczeń są stopniowo wirowane w separatorze z dużą siłą. Przy tak dużej sile można usunąć bardzo drobne cząstki zanieczyszczeń z wirującego strumienia powietrza. Powietrze jest następnie dalej oczyszczane przez potrójny filtr zapobiegając zanieczyszczeniu pomieszczenia.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | beżowy/brązowy |
| Model | BU5C54J-ZTI8EYPQ |
| Moc | 550 W |
| Zasięg pracy | 8.8 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 2.5 l |
| Filtr | HEPA |
| Cechy dodatkowe | Technologia cyklonowa |
| Waga produktu | 7.2 kg |
| Kod producenta | TW4886 |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, teleskopowa rura |
| Załączone wyposażenie | końcówka do parkietu, Mini Turboszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa |
| Indeks | 1LE9HPT-4Y97QE2HO0 |